Floral Duvar Sticker Modelleri

185

Son yılların dekorasyonda en çok dikkat çeken unsurlarından biri de sticker modelleridir. Renk renk, desen desen, çeşit çeşit modelleri ile  stickerlar evlerimize hareket, neşe ve şıklık kazandırmaktadır. Eşyalar üzerine de uygulanabilen sticker modelleri arasında duvar üzerine uygulananları daha sıklıkla tercih edilmektedir. Floral duvar sticker modelleri ile artık sizin de evleriniz çok daha neşeli, çok daha renkli olacaktır. Kendinden yapışkanlı formları ile uygulaması son derece kolay olan stickerları siz de rahatlıkla kendi evinizde kullanabilirsiniz. Eşyalarınız ve dekorasyonda yer verdiğiniz renkler ile uyumlu olan modeli seçin, gerisi için endişelenmeyin. Çocuk odalarına, yatak odalarınıza, salonlarınıza, banyolarınıza, evinizde aklınıza gelebilecek her duvara bu modelleri uygulamanız mümkündür.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için aşağıdaki resim galerisini hazırladık. En güzel Floral duvar sticker modelleri ile donattığımız galeriyi inceleyin, görselleri üzerlerine gelerek büyütün ve yakından görün! Beğenileriniz ile örtüşen renkleri, desenleri içeren modelleri belirleyin; evinizde uygulama yapacağınız duvarı belirleyin, usta yardımına ihtiyaç duymadan siz de bu modellerin cıvıltısını duvarlarınıza bir an önce giydirin!

Floral Duvar Sticker Modelleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan En Lüks Villa Tasarımları başlıklı makalemizde en güzel villa modelleri, en pahalı villa modelleri ve lüks villa modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
en yeni  fotoğrafları
Hayvan Figürlü Duvar Sticker Modelleri

Hayvan sevgisi birçoğumuz için ortak değerlerden biridir, öyle de olmalıdır. Doğa bir bütündür, üzerindeki her canlı da önemlidir, değerlidir. Böylesine...

Kapat