Fonksiyonel Duvar Rafı Modelleri

315

Günümüzde gittikçe artan bir trende dönüşen küçük hacimli, az odalı evler; evlerde ve eşyalarda fonksiyonellik arayışını da üst seviyelere taşımış durumdadır. Bu kapsamda fonksiyonel duvar rafı modelleri hayatımızı son derece kolaylaştıran tasarımlar olarak her zamankinden daha fazla hayatımızda yer almış bulunmaktalar. Mutfaklarda, odalarda, antrelerde, salonlarda, banyolarda hemen her yerde ortama ve ihtiyaca uygun bir duvar rafına yer vermek mümkündür. Bazen sırt bölgesi kapalı, bazen açık, bazen ayaklı yere kadar, bazen sadece duvarda asılı gibi birçok raf modeli mevcuttur. Bu modeller arasında seçimlerimizi yaparken ana kriterimiz kullanım amacımız olmalıdır. Kitap gibi ağır eşyaları yerleştirmeyi düşündüğümüz raflar için daha ziyade ayaklı modelleri tercih etmek uygun olacaktır. Dekoratif amaçlı kullanımlarda ise duvarda asılı kalan modeller yeterli olabilmektedir. Renkler ve desenler ise bazen geri kalan mobiya ile uyumu gözetirken, bazen de kontrast yaratan tercihler de düşünülmelidir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için farklı duvar rafı seçeneklerinin yer aldığı aşağıdaki resim galerisini derledik. Birbirinden şık ve fonksiyonel duvar rafı modelleri ile görselleri üzerlerine gelerek büyütebilir, daha yakından inceleyebilirsiniz.

Fonksiyonel Duvar Rafı Modelleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Kitaplık Modelleri başlıklı makalemizde en güzel kitaplık modelleri, kitaplık ve Yeni sezon kitaplık modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

duvar rafı modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
en yeni  fotoları
En Modern Sehpa Modelleri

Sehpalar, evlerimizde yer verdiğimiz en fonksiyonel eşya modelleri arasında yer almaktadır. Salonlarımızda ağırlıklı olarak orta sehpa olarak kullanmayı tercih ettiğimiz...

Kapat