Göz Alıcı Lambader Modelleri

1641

Lambaderler her geçen gün hayatımıza daha çok giren dekoratif aydınlatma ürünlerinden biridir. İşlevsel anlamda da büyük bir konfor teşkil eden bu ürünlere evlerimizde ve özellikle salonlarımızda yer vermeyenimiz yok gibidir. Talep çok olunca tasarımcıların ortaya çıkardığı lambader modeli seçenekleri de aynı oranda çok olmaktadır. Özellikle son dönemde gördüğümüz göz alıcı lambader modelleri, tasarımın sınırlarının olmadığı düşüncesini bir kez daha uyandırdı bizlerde. Lambader modellerinde üst kısım kadar, ayaklık kısmı da son derece önemlidir. Çeşitliliğin sağlanmasında bu kısma da tasarımcılar ayrı önem vermektedirler. Ahşap ayaklı lambader modelleri, krom ayaklı lambader modelleri, hatta taş ayaklı lambader modeller gibi her biri adeta bir sanat eseri olan çok güzel lambaderler mevcuttur. Tek bir bütün olarak inen, ayak kısmı ayrışmamış modelleri de hatırlatmadan geçemeyeceğiz, zira metal üzerine desen gibi enteresan çizgiler içeren bu lambaderler de çok hoş bir görünüme sahiptirler.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız ve son derece göz alıcı lambader modelleri içeren aşağıdaki resim galerisi bizim bu düşüncelerimizde ne denli haklı olduğumuzu ispat edecek niteliktedir diye düşünmekteyiz.

Göz Alıcı Lambader Modelleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Marshall Boya İç Cephe Renk Kartelası başlıklı makalemizde 2020 marshall boya renk kartelası, dyo renk kartelası ve en güzel iç cephe renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

lambaderlambader modelleri ve fiyatları,3 thoughts on “Göz Alıcı Lambader Modelleri

 1. Aycan Karausta

  Merhabalar ben Eskişehir’den yazıyorum.
  Sitenizde bulunan silindir sırma desenli lambader var,
  bu model ürünün fiyatını öğrenebilirmiyim . Mümkünse sipariş vermek istiyorum. Haber verirseniz memnun olurum..

  Yanıtla
 2. Aycan Karausta

  Merhabalar ben Eskişehir’den yazıyorum.
  Sitenizde bulunan silindir sırma desenli lambader var,
  bu model ürünün fiyatını öğrenebilirmiyim . Mümkünse sipariş vermek istiyorum. Haber verirseniz memnun olurum..
  Telefonum; 0555 xxx xx xx

  Yanıtla
  1. Yusuf Saat

   Sayın Aycan Karausta,
   sitemizde yer alan konular tamamiyle sizlere bilgi vermek amacı ile paylaşılmaktadır. Şuan sitemiz üzerinden herhangi bir ürün satışı yapmıyoruz. Saygılarımızla…

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
harika masa lambası göz bozar mı galerisi
Harika Masa Lambası Modelleri

Uzunca bir dönem çalışma odalarının demirbaşı gibi algılanan masa lambaları artık çalışma olsun olmasın her masanın adeta ayrılmaz parçası gibi...

Kapat