İç Dekorasyonda Farklı Boya Renkleri

647

2015 boya renkleri, 2015 ev boyama örnekleri, değişik ev boya renkleri, en güzel boya örnekleri, en güzel boya renkleri 2015, en güzel renkler, marshall ev boya resimleri

İç dekorasyonda sıradan renklerden sıkılmışsanız ve alternatif boya renk tonlarından hangisini kullanacağınıza henüz karar vermemiş iseniz birbirinden farklı boya renklerini aynı bölümde kullanmak daha etkili bir sonuç verecektir.

Boyayacağınız bölümdeki perde ve mobilya renklerini dikkate alarak bu renklerden bir kaç daha koyu ve daha açık tonda bir boya rengi ile bir duvarınızı boyayın ve geriye kalan duvarları da ona yakın farklı bir renge boyayın. Çok daha güzel bir sonuç alabilirsiniz. Aşağıda yer alan resim galerisini de inceleyebilir ve seçtiğiniz boya renginin ev dekorasyonunuzda nasıl duracağını bulabilirsiniz.

salon-dekorasyonu-fikirleri-dekorsarayi.com

Bir önceki yazımız olan 2020 Marshall Boya İç Cephe Renk Kartelası başlıklı makalemizde 2020 marshall boya renk kartelası, dyo renk kartelası ve en güzel iç cephe renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
En Yeni Moda  Galerisi
Tavanda Yapay Gökyüzü ile Tavan Dekorasyonu

Genellikle diş hekimlerinin işyerlerinde sıkça gördüğümüz gökyüzü desenli yapay tavanlar görenleri kendine hayran bırakıyor. Tavanda gece veya gündüz görüntüsünün yer...

Kapat