İlginç Beyaz Eşya Sticker Modelleri

358

Beyaz eşyaları, salt halleri ile evlerimizde kullanmayı nedense çok sevmeyiz. Örneğin buzdolaplarında hiçbirşey olmazsa mutlaka üzerlerinde birçok magnet bulunmakta, hatta bazen bu magnetlar nedeni ile buzdolabının kendi rengi unutulabilmektedir. Bu ilgiyi farkeden sticker tasarımcıları en güzel modellerini beyaz eşyalar için de üretmekten geri kalmamışlar, birbirinden hoş ve bir o kadar da ilginç beyaz eşya sticker modelleri ile evlerimize renk katma şansını bize sunmuşlardır. İlgi alanlarına, hobilere, beğenilere göre şekillenen çok farklı seçenekler arasında, beyaz ile kontrast yaratan salt siyah stickerlar bizim aklımıza ilk gelenler arasında yer almaktadır. Hayvan figürleri, çiçek desenleri gibi modelleri bu kapsamda görmek mümkündür. Eşyanın kullanım amacına uygun seçilen figürler çoğu zaman bütünde son derece esprili manzaraların oluşmasına da imkan verebilmektedir. Her ne kadar hoş bir görüntü oluşturuyor olsalar da bizim size tavsiyemiz; beyaz eşyalarınızı stickerlardan görünmez hale getirmek yerine, tek parça ve iyi seçilmiş bir model ile eşyanızı daha dikkat çeker hale getiren, evinizin dekorasyonuna olumlu katkı sağlayan tasarımlara yer vermenizdir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için aşağıdaki resim galerisine eklediğimiz en ilginç beyaz eşya sticker modelleri arasından bazılarının mutlaka sizin beğeninizi kazanacağına olan inancımız tam!

İlginç Beyaz Eşya Sticker Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Çocuk Odası Sticker Modelleri başlıklı makalemizde çocuk modası sticker modelleri, çocuk odası dekorasyon fikirleri ve çocuk odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Şık lavabo za kupatilo Dizaynları
Yeni Sezon Lavabo Tasarımları

Ev dekorasyonunda söz konusu banyo olduğunda en önemli unsurlardan biri vitrifiye seçimidir. Vitrifiye seçimlerinin baş tacı olan  lavabo modelleri, gelişen teknolojilerin,...

Kapat