İlginç Çadır Tasarımları (Field Candy)

155

2014 çadır modelleri, field candy çadır modelleri, ilginç çadır modelleri, değişik çadır modelleri, en güzel çadır modelleri, modern çadır tasarımları, 2015 çadır modelleri, 2015 çadır tasarımları

Yaz mevsimi neredeyse geldi. E tabi bu sebeple kamp mevsimi de açılmış oluyor. Kamp için de en gerekli araç olan çadırınız hazırda bulunmuyorsa başka yerlere bakmadan önce sizlere ilginç ama bir o kadar da güzel çadırları sunmak isterim. Bu çadırların en önemli özelliğinden biri de başka çadırlardan farklı olmasıdır.

En büyük farklılığı da dış görünümüdür.Dış görüntüsü farklı farklı yiyecek ve değişik tasarımlar ile süslenmiş. Özellikle peynir şeklinde olan çadır çok dikkatimi çekti. Tabi sizlerin görüşü daha farklı şekilde de olabilir. Buyurun isterseniz dekorsarayi.com olarak sizler için incelediğimiz çadır tasarımlarını hep birlikte gözden geçirelim.

DEĞİŞİK ÇADIR MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Taşınabilir Sauna Keyfine Ne Dersiniz? başlıklı makalemizde değişik sauna tasarımları, en güzel sauna modelleri ve römorklu sauna hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Enza Home Mobilya Salon Koltuk Modelleri

Salonlarımız evlerimizde en önem verdiğimiz bölümleri teşkil ederler. Yoğun geçen günlerin sonunda evimizin sıcak atmosferi içinde, ailelerimizle, dostlarımızla, salonlarımızdaki rahat...

Kapat