İntema Bulthaup Mutfak Modelleri

262

İntema bulthaup mutfak modelleri, intema mutfak modelleri, en şık mutfak modelleri, modern mutfak modelleri, intema mutfak tasarımları, intema bulthaup concept 12 modeli, bulthaup b3 mutfak serisi

Eczacıbaşı intema’nın katkıları ile Türkiye pazarına giren Bulthaup mutfak mobilyaları 1949 yılında ilk defa Almanya’nın güneyinde yer alan fabrikası ile mobilya sektörüne girmiştir. Modern teknolojiyi, kaliteli işçiliği ve kullanılan malzemedeki kalite sayesinde geçmişten günümüze kadar gelmiş firmalardan birisi olmayı başarmıştır. 1950 ve 1970 li yıllar arasında mutfak mobilyası alanında birçok yenilik sunan Bulthaup ilk olarak 1974 yılında modüler olarak üretilen ve modern çizgiler taşıyan concept 12 ile bu sektörde bir ilke de imza atmıştır. Fonksiyonellik ve ergonomiyi bir arada sunan Bulthaup kullandığınız bütün elamanlarının elinizin altında olduğu ve iş akışınızın kısıtlanmadığı güzellikte üretilen mutfağı ile 1997 yılında Avrupa Tasarım Ödünü almıştır.

Bulthaup tasarladığı mutfaklarda en kaliteli işçilik, en kaliteli malzeme ve en fonksiyonel mutfağı sizlere sunarak, ailenizle yemek yiyebileceğiniz, dostlarınızı ağırlarken onlarla kahve içebileceğiniz bir sohbet ortamı da yaratmış olur. Bulthaup yeni serisi B3 ile tasarımda adeta bir evrim yaratmıştır. B3 mutfağın iskeletini duvarlar oluşturur. Bulthaup bir mutfakta çalışırken ihtiyaç duyacağınız her eleman; mutfak dolapları, cihazlar, aydınlatma ve diğer tüm aksesuarlar, duvarınıza boydan boya monte edilen bir panele asılır. Bu ‘yüzer mutfak’ görünümü, mimarinin hafifliği, sadeliği ve sağlamlığı ile tamamlanır. Dekorsarayi.com ekibi olarak dünya markası olan intema bulthaup mutfak modellerinden oluşan güzel bir resim galerisini hep birlikte incelemeye ne dersiniz. 

İntema Bulthaup Mutfak Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Üç Boyutlu Seramik Modelleri başlıklı makalemizde çanakkale üç boyutlu seramik modelleri, en güzel üç boyutlu seramik modelleri ve en şık üç boyutlu seramik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
yeni değişik  fikirleri
Üç Boyutlu Seramik Modelleri

Üç boyutlu seramik modelleri, üç boyutlu seramik çeşitleri, en güzel üç boyutlu seramik modelleri, en şık üç boyutlu seramik modelleri,...

Kapat