İstikbal Halı Modelleri 2014 2015

1299

2014 istikbal halı modelleri, en güzel istikbal halılar, en şık istikbal halı modelleri, en son model istikbal halılar, istikbal halı, istikbal halı 2013, istikbal halı avangart serisi, istikbal halı çeşitleri, istikbal halı kampanyaları, istikbal halı modelleri, istikbal halı modelleri 2014

İstikbal markası zaten bütün mobilya ve ev tekstili ürünlerinde duyulmuş büyük markalardan biridir. Ama halı yönünden diğer markalardan ayrılan özellikleri var. Bunlardan bir kaçını sizlere açıklayayım. Öncelikle istikbal halılarda renk solması olmaz. Ayrıca hepinizin dert yandığı bir konu olan kirlendikten sonra nasıl temizleyeceğim derdi yok. Çünkü kolay temizlenebilir bir özelliğe sahip. Bunun dışında güve ile de arası çok iyidir.

Yani buna karşı da çok dayanıklıdır. Kaliteli olması da bir yana anti statik özelliğe de sahiptir. Bana kalırsa bu kadar özellik bile bu halı tasarımlarını yakından görmek için yeterli bir sebep olabilir. Sizler de benimle aynı fikirde iseniz buyurun isterseniz dekorsarayi.com olarak sizler için incelediğimiz istikbal mobilyanın en güzel halı modellerini hep birlikte gözden geçirelim.

İSTİKBAL HALI İLE İLGİLİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan 2014 Yılının En Güzel Halı Modelleri başlıklı makalemizde 2014 yılının en güzel halıları, apex halı modelleri ve halı çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

2015 halı modelleri,



Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir