Kadife Duvar Sticker Modelleri

200

Duvar stickerları ile evlerinize sıra dışı bir şıklık kazandırmak istiyor iseniz size önerebileceğimiz en şık seçeneklerden biri de kadife duvar sticker modelleri olacaktır. Zira, bu kumaş stickerlar son derece naif bir görüntü teşkil ederek, duvarlarınıza adeta asalet giydirmektedirler. Birçok desende tasarlanan bu sticker modelleri arasından seçimlerinizi dekorasyon stilinize ve dekorasyonunuza hakim ana renklere uyum sağlayacak şekilde gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz. Kumaş sticker modellerini, salonlarınız ve yatak odalarınız başta olmak üzere, bize göre evinizin her alanında kullanmanız mümkündür. Ancak, yoğun desenler içeren modelleri tüm duvarlara uygulamaktan ziyade, belirli bir duvarda yoğunlaştırmak daha uygun bir tercih olacaktır.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız aşağıdaki resim galerisine birbirinden şık kadife duvar sticker modelleri arasından seçtiklerimizi ekledik. Siz de evlerinize bu güzel duvar stickerlarına yer vermeyi düşünüyor iseniz tercihlerinizi görselleri tek tek inceleyerek belirleyebilirsiniz. Online olarak da satın almanız mümkün olan modelleri satın aldığınızda kendi başınıza da uygulama yapabilirsiniz, zira kendinden yapışkanlı bu stickerları duvara uygulamak son derece kolaydır.

Kadife Duvar Sticker Modelleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Şehir Temalı Duvar Kağıdı Modelleri başlıklı makalemizde duvar kağıtları, en güzel duvar kağıdı modelleri ve Şehir Temalı Duvar Kağıdı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

duvar resimleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Taraftar Duvar Sticker Modelleri

Spor; hayatımızda her hali ve her şekli ile olan, olması da istenen dallardan birini teşkil etmektedir. Özellikle futbol başta olmak...

Kapat