Kadın Silüeti Duvar Sticker Modelleri

195

Kadın silüteti dünyanın en şık, en hoş silüetlerinden biridir. Genelde cinsellik ile bağdaştırılsa da aslında gözlüğü cinsellik çerçevesinin dışından seçmek mümkün olduğunda gayet masum ve doğal bir silüet olarak da görmek mümkündür. Dişi kavramı, bulunduğu her ortamda ve her temsil şekli ile üretkenliğin, bereketin timsalidir. Evlerimize şıklık ve görsellik katarken, bir yandan da bu güzel kavramları hatırlamak isterseniz kadın silüeti duvar sticker modelleri bizce tam da size göre! Olayı cinsellikten uzak tutamayanlar için akla ilk gelen ortam yatak odaları olsa da perspektif genişlediğinde ve üretkenlik yönünde, zarafet yönünde değerlendirildiğinde salonlar, çalışma odaları, oturma odaları da bu tarz sticker modelleri için uygun ortamlar haline dönüşmektedir bize göre. Bu stickerların kullanıldığı duvarlar etrafında ve yakınında tercih edilen aksesuarlar da mesaj verilmek istenen temayı ortaya çıkarmak için, doğru ve bilinçli bir şekilde seçilmelidir diye düşünmekteyiz.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız resim galerisinde her türden mesaja uygun kadın silüeti duvar sticker modelleri ile sizi baş başa bırakıyoruz.

Kadın Silüeti Duvar Sticker Modelleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan En Şık Goblen Yastık Modelleri başlıklı makalemizde En Şık Goblen Yastık Modelleri ve goblen yastık hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
şık  dizaynları
Müzikal Duvar Sticker modelleri

Müzik ruhumuzun gıdası, hayatımızın en anlamlı parçasıdır. Bu kapsamda müzikle ilişkisi olmayan, müziğe ilgi duymayan yoktur diye düşünmekteyiz. Dekorasyon ile...

Kapat