Karamela Rengi Ev Dekorasyonu Fikirleri

210

karamela rengi ev, karamela rengi ev boyası, karamela rengi ev dekorasyonu, karamela rengi ev dekorasyon önerileri, karamela rengi ev dekorasyon fikirleri, karamela rengi iç cephe boyası

Karamela rengi aslında bir kaç renge benzer. Biraz hardal sarısının koyusu olarak gösterilir. Bir de kahve rengine biraz yakın bir renktir. Bu yüzden bazen karıştırılma imkanı da vardır. Genelde büyük salonlarda kullanılır. Çünkü küçük odalarda kullanılırsa odayı biraz boğabilir. Açık ve ferah alanlarda kullanılması daha sağlıklı olacaktır.

En azından dekorsarayi.com olarak bizim fikrimiz bu yönde. Bu yüzden kullanım alanlarına dikkat edilmesi gereklidir. Bunun yanında da daha açık renklerden oluşan bir kaç aksesuar ile de duvarlarınızı süslediğinizde ise çok güzel bir görüntüye ulaşacağınıza emin olabilirsiniz. Daha iyi görebilmeniz için incelediğimiz ev dekorasyon örneklerine buyurun isterseniz bir göz atalım.

KARAMELA RENGİ EV DEKORASYONLARI RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Vanilya Çiçeği Rengi Ev Dekorasyon Önerileri 2014 başlıklı makalemizde 2014 renkleri, en popüler boya renkleri ve vanilya çiçeği ev boyası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Vanilya Çiçeği Rengi Ev Dekorasyon Önerileri 2014

vanilya çiçeği rengi, vanilya çiçeği ev boyası, vanilya çiçeği iç cephe, vanilya çiçeği rengi iç cephe boyası, 2014 renkleri, en...

Kapat