Kış Bahçesi Dekorasyon Fikirleri

723

Yaz aylarının yavaş yavaş son demlerini yaşadığımız şu günlerde, evlerde tatlı bir telaş başladı. Okulların açılması ile birlikte ülkemizde tatil mevsimi kapandı ve yazlıkçılar veya yaylacılar yavaş yavaş evlerine dönmeye başladılar. Bahçenin ve doğanın keyfini daha tam anlamı ile çıkaramadan tekrar kış geldi. Zaman nede çabuk geçiyor. Bahçe dekorasyonunuzu yaparken yazlık kamelya ve havuz keyfinin yanı sıra kışın da bahçe keyfi yapmak mümkün. Daha önceleri avrupa da dubleks tarzı veya müstakil evlerde yoğunluklu olarak kullanılan kış bahçesi sayesinde kışın da keyfini çıkarmak mümkün. Genellikle ana iskeleti ahşap, pvc veya alüminyum kullanılan, etrafı camdan yapılan bölümlere kış bahçesi denir. Bahçenin bir bölümünü veya kullanmış olduğunuz teras veya balkonu cam ile kaplayarak hem yazlık, hem de kışlık olarak kullanmak mümkün. Cam balkon kaplama açılıp kapanabilen özelliği sayesinde apartman dairesinde dahi kışlık bir bölüm yapmak mümkün artık. Dekorsarayi.com ekibi olarak en güzel kış bahçe dekorasyonu yapan evlerden bir kaçının görsellerinden oluşan  güzel bir resim galerisini sizler için hazırladık. Bu resimlere bakarak kendi evinize de uygulayabilirsiniz.

Kış Bahçesi Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Marshall Boya İç Cephe Renk Kartelası başlıklı makalemizde 2020 marshall boya renk kartelası, dyo renk kartelası ve en güzel iç cephe renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
güzel modern mutfak sedir modelleri önerileri
En Güzel Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Eviniz için bir mutfak tasarlamak istiyorsanız öncelikle Ahşabın bu noktadaki konumu , evin genelindeki dekorasyon stili , evin bulunduğu cephe , mutfakta kullanılan tesisat ,...

Kapat