Klasik Bir İç Dekorasyon İçin Beş Renk Uyumu

269

Klasik Bir İç Dekorasyon İçin Beş Renk Uyumu, İç dekorasyonda renk uyumu, Renklerin hayatımızdaki etkileri, renklerin uyumu, dekorasyonda renkler, gri renk dekorasyon önerileri, Evinizi boyayabileceğiniz 5 renk, marshall boya renk uyumu

Klasik bir iç dekorasyon için birbiri ile uyumlu renklerden olan klasik mavi, beyaz, modern sarı, gri renk tonları ile evinizin her bölümüne uygulayabileceğiniz uyumlu renkleri bir arada bulabilirsiniz. Dekorsarayi.com ekibi olarak Marshall boya tarafından açıklanan ve klasik bir iç dekorasyon için birbiri ile uyumlu beş rengi marshall boya sitesinden alıntı yaparak sizlere sunuyoruz. Biz beğendik, umarız sizlerde beğenirsiniz. Farklı renk tonlarından meydana gelen modern ev tasarımlarından oluşan güzel bir resim galerisini de ekliyoruz.

Orman yeşili ve yosun yeşili

Bu uyumlu renk kombinasyonunu yaratarak tabiat ana, işin zor kısmını zaten sizin için yaptı. Bu iki yeşil renk tonunu eşleştirmeyi düşünmemiş olabilirsiniz ama bu çarpıcı çalışma alanında da göreceğiniz gibi, çalışma odası veya oturma odasından yetişkin yatak odasına kadar her odada çok iyi görünebilecek klasik bir görünüm oluşturuyorlar.

Görünümü siyah bir mobilya veya ahşap parçalarla tamamlayın. Bu, dramatik bir kontrast yaratacak ve yeşillerin vurgulanmasına yardımcı olacaktır.

Mavi ve beyaz

Klasik bir renk kombinasyonu olan mavi ve beyaz uygulaması kolay bir renk uyumudur. Canlı ama zarif bir atmosfer oluşturmak için lacivert ile canlı beyazı eşleştirin veya davetkâr bir aile mekânı için turkuaz veya cam göbeğini sarı ahşap ile kombine edin.

Gri ve sarı

Rahatlatıcı bir nötr ile sıcak bir renk tonunu bir araya getiren modern bir eşleştirme olan sarı ve grinin her mekâna canlılık katacağı kesindir.

Stil sahibi bir görünüm için koyu kalay grisi ile soluk, buğday sarısını seçin veya bir sıcaklık hissi yaratmak için yumuşak bir gri ile zengin hardal sarısını kombine edin.

Koyu kırmızı ve nötrler

Sıcak ve tutkulu bir renk olan koyu kırmızı abartısız, sıcak nötrlerle bir arada kullanıldığında inanılmaz derecede çarpıcıdır. Taş grisi, grimsi kahverengi ve kömür grisine fon olarak bir parça koyu kırmızı eklemeyi deneyin veya duvarlardan birini bu güzelim renge boyayarak bu rengi şovun yıldızı yapın.

Gerçekten lüks bir atmosfer oluşturmak için kadife veya ipek gibi yumuşak kumaşlarla kombine edin.

Mavi ve sarı

Gökyüzü ve güneşi temsil eden mavi ve sarı harika bir doğal kombinasyondur. Mavi genişlik ve özgürlük hissi verirken sarı konfor ve sıcaklık kattığından bu renkler çok güzel kontrast oluşturur.

Bu renk eşleşmesi ışık ve genişlik hissini artırmak isteyeceğiniz banyo gibi mekânlarda özellikle çok işe yarar.

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Marshall Boya İç Cephe Renk Kartelası başlıklı makalemizde 2020 marshall boya renk kartelası, dyo renk kartelası ve en güzel iç cephe renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2015  görselleri
Dinlendirici Renk Tonları ile Ev Boyama

Dinlendirici Renk Tonları ile Ev Boyama, Yatak Odası ne renk olmalı, renk tonları, hangi mekan için hangi renk, ev döşe...

Kapat