KUM BEJİ RENGİ DUVAR BOYASI 2014

510

Ev dekorasyonunda hangi rengi kullanacağınıza henüz karar vermemiş iseniz hem dinlendirici hem de huzur veren bir renk olan kum beji rengini sizlere tavsiye ediyoruz. Ülkemizde en çok tercih edilen ve en büyük boya firmaları arasında yer alan marshall, filli boya, dyo, betek ve fawori boya kullanan tüketicilerin 2014 yılında en fazla tercih ettikleri renk Kum Beji rengidir. Kum beji rengini tek başına kullanabileceğiniz gibi farklı renkler ile kombin yaparak da kullanmanız mümkün. Sizler de kum beji ile boyanmış iç dekorasyon resimlerini biraz inceledikten sonra ne kadar güzel ve alımlı ve bir o kadarda sade güzellikte olduğunu anlayacaksınız. dekorsarayi.com ekibi olarak bizler de  bunun için sizlere kum beji ile ilgili birbirinden güzel dekorasyon örneklerini ve kullanım alanlarından örnekleri inceledik. Buyurun isterseniz şimdi de hep birlikte bu modern görüntüleri bir gözden geçirelim.

 

KUM BEJİ RENGİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Düden Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 marshall boya renk kartelası, düden rengi boya ve düden rengi dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
güzel turkuaz halı modelleri ve fiyatları
Turkuaz Halı Modelleri ve Fiyatları

Turkuaz rengi denizi ve doğayı birbirine bağlayan ortak bir renktir. Turkuaz rengi tam bir yaz rengidir. Turkuaz boya rengini yazlık...

Kapat