Dekor Saati

Kuru Dal Parçalarından Müthiş Çerçeve Yapımı

Cumartesi, 08 Mart 2014, 22:35

kuru dal parçalarından çerçeve, kuru dal parçalarından çerçeveler, kuru dal parçalarından çerçeve yapımı, dallardan çerçeve, dallardan çerçeve yapımı, dal parçalarından çerçeve yapımı

Sokaklarda, caddelerde bulunan kuru dal parçalarından çerçeveler yapıldığını biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız şimdi öğrendiniz.
Bir kaç parça dal toplayıp aynı boyutta ayarladıktan sonra bunları kare veya yuvarlar bir biçimde birleştirerek çerçeve haline getirebilirsiniz.

Ya da zaten elinizde var olan sade çerçeve modellerinin kenarlarına ekleyerek süsleme yapabilirsiniz. Tabi bir de bu dalları rengarenk boyayıp daha ayrıntılı bir şekil verebilirsiniz.

Bu tamamen sizlere kalmış. Sizlere örnek olması için bizler de dekorsarayi.com olarak bir kaç örnek resmi sizler için inceledik.
Bunlara bakarak aynısını veya farklı tasarımları gerçekleştirebilirsiniz. Örnek resimleri aşağıda bulunan galeri bölümümüzden inceleyebilirsiniz.

DAL PARÇALARINDAN ÇERÇEVELER İLE İLGİLİ GALERİ BÖLÜMÜ

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Duvar Saati Modelleri başlıklı makalemizde 2014 duvar saatleri, dekoratif duvar saatleri ve duvar saati hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1820 bOVfRgtb5OkCxE5gydfaMFH0OUM3jG1CKzeB6ASlzRB7-eisUxbrXIDypMxZkh3P 45bc9ff7396138ff19dad18a1e876cfe726c8747&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme,Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Sezon Brillant Perde Modelleri 2014 2015

brillant perde, brillant perdeler, brillant perde modelleri, brillant perde çeşitleri, brillant perde seçenekleri, brillant perde serileri, en güzel brillan perdeler,...

Kapat