Kuru Dal Parçalarından Müthiş Çerçeve Yapımı

596

kuru dal parçalarından çerçeve, kuru dal parçalarından çerçeveler, kuru dal parçalarından çerçeve yapımı, dallardan çerçeve, dallardan çerçeve yapımı, dal parçalarından çerçeve yapımı

Sokaklarda, caddelerde bulunan kuru dal parçalarından çerçeveler yapıldığını biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız şimdi öğrendiniz.
Bir kaç parça dal toplayıp aynı boyutta ayarladıktan sonra bunları kare veya yuvarlar bir biçimde birleştirerek çerçeve haline getirebilirsiniz.

Ya da zaten elinizde var olan sade çerçeve modellerinin kenarlarına ekleyerek süsleme yapabilirsiniz. Tabi bir de bu dalları rengarenk boyayıp daha ayrıntılı bir şekil verebilirsiniz.

Bu tamamen sizlere kalmış. Sizlere örnek olması için bizler de dekorsarayi.com olarak bir kaç örnek resmi sizler için inceledik.
Bunlara bakarak aynısını veya farklı tasarımları gerçekleştirebilirsiniz. Örnek resimleri aşağıda bulunan galeri bölümümüzden inceleyebilirsiniz.

DAL PARÇALARINDAN ÇERÇEVELER İLE İLGİLİ GALERİ BÖLÜMÜ

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Duvar Saati Modelleri başlıklı makalemizde 2014 duvar saatleri, dekoratif duvar saatleri ve duvar saati hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir