Laminat Kapı Modelleri ve Özellikleri

617

Laminat kapı modelleri, laminat kapı özellikleri, laminat kapı fiyatları, laminat kapı görselleri, laminat kapı resimleri, laminat kapı çeşitleri

Ev dekorasyonunuzu yaparken boya, asma tavan ve mutfak dekorasyonundan sonra en fazla önem gösterilecek olan ürün evin kapı ve pervazlarıdır. Kapı seçimi şimdilerde çok daha kolay. Laminat kapıyı tercih etmeniz için bu kapı hakkındaki özellikleri görmeniz gerekir. Dekorsarayi.com ekibi olarak en güzel laminat kapı modellerinden oluşan güzel bir resim galerisini hazırladık.

LAMINAT KAPI TEKNIK ÖZELLIKLER

KANAT : 42 mm kalınlıktadır.Kapı kanadının ön ve arka kısmında 6mm kalınlığında MDF plaka vardır.MDF plakanın üzerine O.6mm. Laminat preslenmektedir.Kenar serenleri %10-12 rutubete dayanıklı 30x 45 mm ölçülerinde fingerjoıntli köknar ağacıdır.Kilit ve menteşe yerlerinde takviye serenler konulmaktadır.Altta ve üstte çift seren kullanılmaktadır.İç dolgu malzemesi olarak Izgaralı Seren ,Kraft Petek veya Delikli Okal Sunta Kullanılmaktadır.Kanat Cumbalarına PVC dönülmektedir.

KASA : 42 mm kalınlıktadır.Komple MDF veya ( MDF+Köknar+MDF )den oluşan sandviç biçimindedir.Kasa ön yüzüne,kapı kanadıyla aynı  laminat preslenmektedir. Kasanın her iki yanında pervazın geçmesi için yivler vardır.Kasada fitil yeri açılmıştır.

PERVAZ : 10 mm kalınlıkta,70 mm genişliğinde 2200 mm boyunda  L biçiminde MDF den üretilmiştir.Pervazın ön yüzeyi kasadaki gibi  Laminat kaplamalıdır.

CİLA : İstenirse Kapı kanadının yanlarına cila yapılmaktadır.İstenirse kasa ve pervaza Lake Boya yapılmaktadır.

KİLİT : Yuvarlak Otel Tipi topuz kilit , Oda Tipi Gömme kilit , Barelli Giriş Kapı kilidi kullanılabilir.

MENTEŞE : Alüminyum veya Çelik menteşe kullanılmaktadır.

Laminat Kapı Modelleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2021 Kapı Modellerini Gördünüz mü? başlıklı makalemizde 2021 koçtaş akordeon kapı modelleri, 2021 koçtaş çelik kapı modelleri ve amerikan kapı modelleri koçtaş hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

laminant kapı modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
değişik  galerisi
Kaşık Çataldan Yapılan Biblo ve Heykeller

Kaşık Çataldan Yapılan Biblo ve Heykeller, kaşıktan yapılan heykeller, el sanatlarından kaşık bükme, kaşık ve çataldan heykeller Evde kullanmadığımız, eskiden...

Kapat