Lcn Vinil Kaplı Alçıpan Plaka ile Asma Tavan

225

Lcn vinil kaplı alçıpan plaka doğada bulunan alçının işlendikten sonra yüksek teknoloji kullanılarak tamamiyle hijyenik bir ortamda, ön tarafında vinil kaplı, arka tarafında alüminyum folyo kaplı olan bir üründür. Taş yünü asma tavan gibi iskeleti kurulduktan sonra tek tek bu iskeletin iç tarafına yerleştirerek yapılan bir asma tavan malzemesidir.

Lcn Vinil kaplı alçıpan plakaları her türlü ofis veya iş yerlerinizin asma tavanlarında kullanabilirsiniz. Kesinlikle yıpranmaz, kirlendikçe temizlenebilen, yıkanabilen bir ürün olduğundan uzun ömürlüdür. Ebatları 60×60 kalınlığı 8 mm’dir. CE ve ISO9001  Sertifikası bulunan bu ürünü inceledikten sonra satın almak ve döşetmek istiyorsanız sizlere bu işin ehli olan ustamızın da telefon numarasını veriyoruz.  Mersinde Lcn vinil kaplı alçıpan plaka kullanılarak yapılan asma tavanları ve malzemeyi görmek için aşağıdaki resim galerisine tıklayabilirsiniz.

Yusuf saat (0544-306 72 02)

www.yusufsaat@hotmail.com

www.yusufsaat@gmail.com

www.mersindetadilat.com

Bir önceki yazımız olan Vinil Kaplı Alçıpan Plaka ile Asma Tavan başlıklı makalemizde plastik alçıpan plaka, plastik taş yünü malzemesi ve plastik taşyünü asma tavan hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Vinil Kaplı Alçıpan Plaka ile Asma Tavan

Özelikle evlerinizde ıslak hacimli alanlarda veya iş yerlerinize asma tavan düşünüyorsanız sizlere mükemmel bir ürün tanıtmak istiyoruz. Vinil kaplı alçıpan...

Kapat