Lila Rengi İle Ev Dekorasyon Fikirleri

283

Ev dekorasyonunuzun en son aşaması olan boya, evinizdeki iç dekorasyonu ortaya çıkarır.Kullanmış olduğunuz boya evinizin hangi bölümü için uygulanacak ise renk seçimi ona göre yapılır. Lila rengi boyalar yatak odanız veya kız çocuk odasına en fazla yakışa renklerden bir tanesidir. Lila rengi romantik ve huzur veren bir renk olduğundan dolayı yatak odalarında daha sıklıkla kullanılır.

Lila rengini ortaya çıkarabilmeniz için perdelerinizin fon rengini patlıcan moru olarak belirlerseniz daha hoş bir görüntü elde edersiniz. Bunları halı ile kombin ettiğinizde ve yatak örtüsünün lila rengine yakın bir renk olarak seçtiğinizde harika bir yatak odası dekorasyonu elde edersiniz. Şimdi de dekorsarayi.com ekibi olarak sizler için araştırdığımız örnek dekorasyonları ve lila rengi duvar boyası örneklerini hep birlikte gözden geçirelim.

LİLA RENGİ EV DEKORASYON ÖRNEKLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Limonata Rengi Duvar Boyası İle Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde limonata rengi, limonata rengi ev dekorasyon fikirleri ve limonata rengi ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.




Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2014 zebra perde takımı Galerisi
2014 Zebra Perde Modelleri 2015

Ev dekorasyonunuzu yaparken, evinizi dış etmenlerden koruyan evin ısı ve ses yalıtımına katkı sunan, evinizi güneş ışınlarından koruyan, iç dekorasyonunuzda...

Kapat