Marshall Boya Abant Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

228

Bolu’nun turistik beldesi Abant’ı ve onun ünlü gölü olan Abant Gölünü çağrıştırmak üzere Marshall Boya dış cephe boya renkleri arasına dahil edilmiş olan Abant rengi, Manavgat rengi ile Hint Okyanusu rengi arasında kalmış, hoş bir mavi renk tonudur. Hem koyu renk, hem de açık renk olarak algılanması mümkündür. Bu ayrımı, rengin birlikte kullanılacağı diğer renkler ya da aksesuar ve süsleme renkleri keskinleştirecektir. Solo kullanımlar için de uygun olan Abant rengini açık renkler ile kombin kullanmanızı da tavsiye edebiliriz. Açık renk ile kasıt söve uygulaması olursa ortaya oldukça hoş bir görüntü çıkacağını da söylemeden edemeyeceğiz. İç cepheler için bize göre bu renk en azından solo kullanımlar için uygun bir tercih teşkil etmemektedir, ancak açık renk ile birlikte kullanılması ve açık rengin uygulandığı alanın Abant renginden daha fazla olması halinde kullanımın mümkün olabileceğini düşünmekteyiz.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız resim galerisinde bu düşüncelerimizi yansıtan Marshall Boya Abant rengi ev dekorasyon fikirleri görsellerini bir arada görmeniz mümkündür.

Marshall Boya Abant Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Manavgat Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 marshall boya renk kartelası, dış cephe boya renkleri ve en güzel marshall duvar renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Atlantis Ev Dekorasyon Fikirleri

Marshall Boya Hint Okyanusu renginin bir derece daha koyu tonu olarak tanımlayabileceğimiz Marshall Boya Atlantis rengini, iç cephelerden ziyade dış...

Kapat