Marshall Boya Antik Yeşil Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

275

Enteresan yeşil tonlarından biri olan antik yeşil, bize göre Marshall Boya dış cephe renk kataloğu içindeki en ilginç, bir o kadar da cazibeli renklerden biridir. Dış cephelerde solo olarak uygulandıktan sonra açık renklerde, örneğin açık krem renginde, söve uygulamaları ile süslendiğinde bize göre binanızı bulunduğu bölgenin yıldızı yapacak bir uygulamaya imza atmış olacaksınız. Koyu bir ton olduğundan bu tarz renklerin biz iç cephelerde solo olarak uygulanmasını tavsiye etmiyoruz ancak bu hoş rengin cazibesinden evlerin mahrum kalmaması adına farklı uygulama seçeneklerinin de mümkün olduğunun altını çizmek istiyoruz. Örneğin, salonunuzda TV ünitesinin arkasını ya da yatak odanızda yatak başınızın arkasını bu renk ile boyayarak geri kalanda açık bir renk tonu ile boyama yapmanızı şiddetle önerebiliriz. Vurguyu çekmek istediğiniz alanda Marshall Boya antik yeşil rengi uygulanır, geri kalan kısımda da açık renk uygulanır gibi bir sonucun ortaya çıkması bizim açımızdan en uygun çözümü teşkil etmektedir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız resim galerisinde hem iç cephelerden, hem de dış cephelerden uygulama örneklerini bulacaksınız. En güzel Marshall Boya antik yeşil rengi ev dekorasyon fikirleri kapsamında sizin de kendi örneklerinizi oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Marshall Boya Antik Yeşil Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Limon Ağacı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde en güzel marshall duvar renkleri, en güzel marshall renkleri ve limon ağacı rengi hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Salkım Söğüt Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Ne güzeldir salkım söğüt ağaçları! Bulundukları ortama nasıl güzel bir görünüm katar, nasıl da bereketi çağrıştırırlar! Böylesine hoş esintiler oluşturan...

Kapat