Marshall Boya Aslanağzı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

348

Ne güzel çiçektir aslanağzı çiçeği! Eline alıp, yanlardan bastırarak çiçeğin ağzını “aç-kapa” yaptırmamış kaç çocuk vardır acaba? Çok şükür ki doğanın böylesine içinde geçen çocukluk yıllarımız oldu ve çok şükür ki bu güzel anıları hatırlatan bir de rengimiz var artık; Marshall Boya aslanağzı rengi dış cephe boyası! Binalarınızda bu güzel çiçeğin varlığını hissetmek istiyor iseniz, binanız bulunduğu ortamın çiçeği olsun istiyor iseniz siz de dış cephede aslanağzı rengini uygulamayı tercih edebilirsiniz! Bizim tavsiyemiz bu rengin solo olarak uygulanması! Zira, renk tek başına yeterince albenilidir. Ancak, söve uygulamaları, pencere detayları gibi hususlarda seçeceğiniz açık renkler ya da koyu renkler ile vurucu renk darbeleri ekleyebilirsiniz. Bütünde tek renk hissiyatı yaratmak yine de tek tercih olmalıdır düşüncesindeyiz.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız resim galerisinde hem iç cephe, hem dış cephe uygulamalarından bazı örnekler seçtik. Siz de kendi tarzınızı ortaya koyun, evlerinizde, binalarınızda Marshall Boya aslanağzı rengi ev dekorasyon fikirleri arasından ilk tercihinizi uygulayın!

Marshall Boya Aslanağzı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Taba Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 marshall boya renk kartelası, en güzel marshall duvar renkleri ve en güzel marshall renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

aslanağzı renkleriaslanağzı rengi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Taba Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Taba rengi, Marshall dış cephe boyalarının kiremit rengi tonları içinde en keskin, en kendine has olan renklerden biridir. Koyu bir...

Kapat