Marshall Boya Bej Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

266

Marshall Boya’nın hem dış cephede, hem iç cephelerde kullanılabilen ve oldukça şık ve asil bir görünüm temin eden bej rengi boyası ile siz de evlerinize, binalarınıza modern ve şık bir görüntü kazandırabilirsiniz. Dış cephelerde bej rengini birçok binada görmek mümkündür. Solo kullanıma da uygun olan bej rengini biz daha ziyade kombin olarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu rengi birçok renk ile birlikte kullanmak mümkündür. Koyu toprak rengi tonları ile birlikte kullanarak klasik ve sade bir görünüm elde etmek mümkün olduğu gibi; sarı ve pembe gibi canlı ve yumuşak renklerin açık renkleri ile birlikte kullanmak da hoş seçenekler arasında yer almaktadır.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için aşağıdaki resim galerisini hazırladık. Bu galeride Marshall Boya bej rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili görselleri görmeniz mümkündür. Biz; hem dış cephe örnekleri, hem iç cephe örnekleri ile yaratıcılığınıza ve hayal gücünüze hitap etmek istedik. Siz de evlerinizde, binalarınızda bu asil rengin farklı kullanımlarına yer verebilir; kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Marshall Boya Bej Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Serap Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 marshall boya renk kartelası, 2014 renk kartelası marshall ve en güzel marshall duvar renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Serap Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Marshall Boya'nın birbirinden güzel renkleri içeren renk kartelasındaki toprak rengi tonlarından biri olan Marshall boya serap rengi, klasik bir toprak...

Kapat