Marshall Boya Bronz Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

132

Oldukça koyu bir renk olan Marshall Boya bronz rengini mutlak surette açık renkler ile birlikte kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle vurguyu çekmek istediğiniz alana bu rengi uygulayıp kalan geniş alanları açık renk ile tamamlamak son derece hoş bir tercih teşkil edecektir. Dış cephede bulunan nişlerin arası veya söve ile kapladığınız alanları bronz rengi ile boyayıp kalan duvarları bu renk tonuna uyumlu başka bir renk ile kombin ettiğinizde ortaya harika bir dış cephe dekorasyonu çıkar.

Evinizin dış cephesini bu renk ile boyayarak, alanları birbirinden ayırıp globalde hoş ve asil bir görüntü yakalanması mümkün olabilmektedir. Krem rengi tonları birlikte kullanarak sade bir kombin yapılabileceği gibi açık somon, açık mavi, açık yeşil ve açık sarı renkleri ile de canlı ve çarpıcı bir kombin yapmak da gayet mümkün seçenekler arasında yer almaktadır. Dış cephenizin bu renk için en uygun alanlar olduğunu düşünmekle beraber, doğru bir denge ve uyum yakalanırsa başka alanlarda kullanmak da neden mümkün olmasın? Her şey yaratıcılıkta saklı değil mi?

Dekorsarayi.com olarak sizin için hazırladığımız resim galerisindeki Marshall Boya bronz rengi ile dış cephe dekorasyon fikirleri size ilham verebilir.

Marshall Boya Bronz Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Serap Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 marshall boya renk kartelası, 2014 renk kartelası marshall ve en güzel marshall duvar renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2014 katlanır raylı tente fiyatları Görselleri
Dekoratif Raylı Tente Modelleri ve Tasarımları

Raylı tente modelleri, raylı tente fiyatları, en güzel raylı tente görselleri, raylı tente çeşitleri, raylı tente montajı, raylı tente görünümü...

Kapat