Marshall Boya Buğday Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

176

 

Bereketin timsali olan buğdayı, binanızın dış cephesine giydirme fikri bize göre oldukça hoş bir düşünce olduğundan, Marshall Boya dış cephe boyası renk kartelasında en beğendiğimiz renklerden biri de Marshall Boya buğday rengi olmaktadır. Sarı ve toprak rengi karışımı açık bir renk tonu olduğunu söyleyebileceğimiz bu rengi, iç cephelerde de düşünmeniz mümkündür. Salonlarınızda, mutfaklarınızda ve oturma odalarınızda örneğin; tercih edebileceğiniz renkler arasında bu renk de gayet tabii olabilir. Dış cephede bu rengi solodan ziyade koyu renk tonları ile kombin olarak kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Ancak, solo uygulamalar da mümkündür, mesela müstakil bir evde, doğayla iç içe bir binada bu rengi solo uyguladığınızda ortaya son derece hoş bir görünüm çıkacaktır.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız aşağıdaki resim galerisinde en güzel Marshall Boya buğday rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili farklı uygulama örneklerine yer verdik. Siz de bu güzel renk ile kendi tarzınızı gecikmeden ortaya koyun deriz biz!

Marshall Boya Buğday Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Limon Ağacı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde en güzel marshall duvar renkleri, en güzel marshall renkleri ve limon ağacı rengi hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Papatya Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Marshall Boya markasının dış cephe kataloğu içinde en romantik renklerden biri de bize göre Marshall Boya papatya rengidir. Papatya falları...

Kapat