Marshall Boya Çöl Kahvesi Ev Dekorasyon Fikirleri

381

Oldukça çarpıcı bir isme sahip olan Marshall Boyanın “çöl kahvesi” dış cephe rengi; adı gibi iddialı, çarpıcı ve göz alıcı renklerden biridir. Koyu kahverengi bir tona tekabül eden bu renk, markanın toprak rengi tonlarının en koyu olanlarından biridir. Solo kullanımlardan ziyade, renge açık bir tonun eşlik etmesini tercih ettiğimizi belirtmeden edemeyeceğiz. Açık renk ile kombinlerde, ikinci renk tercihi olarak, açık tonlardaki toprak renklerini ilk sıraya almanızı öneriyoruz. Ayrıca, pembe, sarı, krem gibi renklerin açık tonları ile birlikte kullanımlarda da oldukça başarılı sonuçlar elde etmeniz mümkündür. Rengi cephe boyunca tek renk olarak, tek başına kullanma arzusunda iseniz, çerçeve, söve, vb. bina eklentileri ve süslerinde renk tercihinizi açık renklerden yana kullanmanız uygun olacaktır.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız aşağıdaki resim galerisinde Marshall Boya çöl kahvesi rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili görselleri bir araya getirdik. Beğeni ve beklentilerinize uygun olan tasarımlara evlerinizde ve binalarınızda yer vermeniz mümkündür.

Marshall Boya Çöl Kahvesi Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Kar Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 marshall boya renk kartelası, en güzel marshall renkleri ve Ev Dekorasyon Fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Kar Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Marshall Boyanın "kar rengi" adını verdiği dış cephe boya rengini, kısaca "açık bej" olarak tanımlamak mümkündür. Markanın toprak rengi tonları...

Kapat