Marshall Boya Düden Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

588

Antalya ilimizin en göz alıcı doğal güzelliklerinden olan Düden Şelalesi, Marshall Boya dış cephe boyası renk kataloğundaki en çarpıcı renklerden birine ismini vermiş ve bize göre çok da iyi olmuş. Zira, Düden rengi, canlı ve açık bir mavi tonu içermektedir. İç cephelerde solo olmasa da, ikili boya uygulaması içinde kullanılabilecek renklerden biri olabilir. Dış cephelerde de bize göre bu rengi solo uygulamaktan ziyade mat ve koyu ikinci bir renk ile kombin yapmak çok daha şık bir sonuç teşkil edecektir. Her ne şekilde olursa olsun göz alıcı bir binanızın olmasına imkan verecek olan bu rengi, çok açık renklerdeki söve benzeri uygulamalar ile süslemek de mümkündür.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için aşağıda hazırladığımız resim galerisinde en güzel Marshall Boya Düden rengi ev dekorasyon fikirleri  ile ilgili görselleri inceleyebilirsiniz. Ancak, yaratıcılık gücünüzü kullanarak; bu farklı renge farklı tarzlar ile yön vermeniz de mümkündür.

Marshall Boya Düden Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Ihlamur Ağacı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde en güzel marshall duvar renkleri, en güzel marshall renkleri ve Ev Dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Süngertaşı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Marshall Boyanın dış cephe boya renk kataloğunda, gri ren tonları grubunda yer alan en güzel tonlardan biri de Marshall Boya...

Kapat