Marshall Boya Ekin Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

276

Açık bir turuncu tonu gibi tanımlanabilecek Marshall Boya ekin rengi, her ne kadar açık desek de turuncuya yakın bir renk olduğundan yine de koyu bir tondur ve canlı bir renktir, bu nedenle dikkatli kullanılmasında fayda bulunmaktadır. Örneğin iç cephelerde bu renk tonunun solo uygulanması bizim önerebileceğimiz bir tercih değildir. Ancak, mobilya ve aksesuarda açık renkler ile birlikte uygulama yapıldığında gözü yormayan hoş bir bütünlük yaratılması yine de mümkündür. Dış cephelerde bu rengin solo uygulaması bizim açımızdan uygundur ve de kombin uygulamaya yeğ tutulmalıdır mümkündür ve bize göre çok daha uygundur. Ancak, ikili renk uygulamakta ısrarlı iseniz, açık renkler ile birlikte uygulama yapmanızda sakınca bulunmamaktadır. İkinci rengi boya olarak da söve uygulaması olarak da algılamak mümkündür.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız aşağıdaki resim galerisinde birçok zevke uygun Marshall Boya ekin rengi ev dekorasyon fikirleri görsellerini bulabilirsiniz, her bir görseli üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Marshall Boya Ekin Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Limon Ağacı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde en güzel marshall duvar renkleri, en güzel marshall renkleri ve limon ağacı rengi hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Yulaf Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Buğday renginden birkaç ton daha koyu bir sarı tonu olan Marshall Boya yulaf rengi, canlı bir renk tonu olup, solo uygulamalar...

Kapat