Marshall Boya Fildişi Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

433

Her ne kadar adı “fildişi rengi” olsa da genelde bildiğimiz fildişi renginden çok daha koyu bir renk, bir tür turuncu rengi tonudur Marshall Boya fildişi rengi. Hoş ve pastel bir renk tonu olan fildişi rengini iç cephelerde de dış cephelerde de rahatlıkla uygulamanız mümkündür. Her iki şekilde de yine solo veya kombin uygulamalar bize göre mümkündür. İkili renk uygulamalarında ikinci rengi koyu tonlar arasından seçebileceğiniz gibi bej, beyaz, krem gibi renk tonlarının açık tonları arasından da renk seçiminde bulunabilirsiniz. Dış cephe uygulamalarında bu boyayı salt renk olarak uygulayıp, üzerinde farklı tonlarda söve uygulamaları, süs çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız resim galerisinde farklı uygulama örneklerini görebilirsiniz. Dekorasyon bir yaratıcılık ve tasarım alanı olduğundan, kendi uygulamanızı şekillendirmek için yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü asla gözardı etmemeniz gerektiğini, en güzel Marshall boya fildişi rengi ev dekorasyon fikirlerine ancak bu şekilde ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Marshall Boya Fildişi Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Düden Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 marshall boya renk kartelası, düden rengi boya ve düden rengi dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Kavak Yeli Ev Dekorasyon Fikirleri

Hangimizin başında kavak yelleri esmedi ki? Marshall Boya binalarımızın da bu hoş duygudan nasibini almasını istemiş olacak ki dış cephe...

Kapat