Marshall Boya Gülpembe Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

413

Her ne kadar adı gülpembe olsa da bir çeşit açık ve mat eflatun ya da lila rengi tonu olan Marshall Boya gülpembe rengi dış cephe boyası ile binalarınızdan sıcacık gülüşler dağılacak; bu gülüşler görenlerin içini ısıtacak! Pastel renklerden hoşlanan bir tarzınız var ise evinizin içi kadar dışında da böylesine güzel pastel tonları tercih etmeniz mümkündür. Dış cephenin tamamında tek renk olarak uygulamak mümkün olduğu gibi, farklı renklerin yanında çarpıcı bir vuruş olması için ikinci renk olarak da bu rengi uygulamayı düşünebilirsiniz. Her şekilde ortaya çıkacak sonuç memnuniyet verici olacaktır. İç cephelerde uygulanması halinde en uygun lokasyonun yatak odaları, çocuk ve genç odaları olduğunu söyleyebiliriz, ancak diğer alanlarda kullanmanın önünde bir engel, en azından bizim açımızdan, bulunmamaktadır.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için en güzel Marshall Boya gülpembe rengi ev dekorasyon fikirleri içeren bir resim galerisi hazırladık. Her bir görseli üzerine tıklayarak inceleyebilir; kendi stilinizi tasarlamaya hemen başlayabilirsiniz.

Marshall Boya Gülpembe Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Hünnap Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde en güzel marshall duvar renkleri, en güzel marshall renkleri ve hünnap rengi hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Hünnap Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Özellikle şeker hastalığı olmak üzere birçok rahatsızlıkta şifa kaynağı olarak bilinen, doğanın mucizelerinden hünnap, Marshall Boyanın dış cephe renk kataloğuna...

Kapat