Marshall Boya Hint Okyanusu Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

299

Engin Hint Okyanusunun oluşturduğu sonsuzluk duygusunu, serin sularının yarattığı ferahlığı binalarınızda hissetmek istiyor iseniz işte size en uygun renk, Marshall Boya Hint Okyanusu rengi. Oldukça koyu bir renk olan bu rengi iç cephelerde önermiyoruz. Dış cephelerde açık renkler ile birlikte uygulamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Açık renk, ikinci bir boya rengi olabilir, süslemeler söve uygulamaları olabilir, pencere pervaz detayları da olabilir, tercih binanızın özelliğine göre size kalmıştır. Ancak, solo kullanımın da yanlış bir tercih olmadığını unutmamakta fayda var diye düşünüyoruz.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için derlediğimiz örnek görselleri aşağıdaki resim galerisinde sunmaktayız. Biraz görsellerin teşviki ve vereceği ilham, biraz sizin yaratıcılığınız ile Marshall boya Hint okyanusu ev dekorasyon fikirleri kapsamında ortaya muhteşem sonuçlar çıkacağından biz eminiz. Size kolay gelsin!

Marshall Boya Hint Okyanusu Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2020 Marshall Boya İç Cephe Renk Kartelası başlıklı makalemizde 2020 marshall boya renk kartelası, dyo renk kartelası ve en güzel iç cephe renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Değişik  Galerisi
Salon Niş Modelleri ile Modern Dekorasyonlar

Salon niş modelleri, en güzel salon niş modelleri, salon niş tasarımları, salon niş çeşitleri, en güzel salon niş modelleri, 2014...

Kapat