Marshall Boya Hünnap Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

213

Özellikle şeker hastalığı olmak üzere birçok rahatsızlıkta şifa kaynağı olarak bilinen, doğanın mucizelerinden hünnap, Marshall Boyanın dış cephe renk kataloğuna bir renk olarak girdi ve de iyi ki girdi. Zira, hünnap rengi bu karteladaki en güzel renk tonlarından birini teşkil etmektedir. Marshall Boya aslanağzı renginin bir nebze daha koyusu olarak tanımlayabileceğimiz bu rengi hem iç cephelerde, hem de dış cephelerde uygulamak mümkündür. Solo kullanımlar için de uygun olsa da, biz size iki renk olarak kullanmanızı ve de özellikle krem ve beyaz renklerin tonları ile kombinlemenizi tavsiye ediyoruz. Bej ve toprak rengi tonlarında açık ve koyu renkler de tercih edilebilecek ikinci renkler arasındadır. İkinci rengi boya olarak da düşünmek mümkün olduğu gibi, iç cephelerde aksesuar ve mobilya; dış cephelerde ise söve, vb. uygulamalar olarak da düşünebiliriz.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız resim galerisinde Marshall Boya hünnap rengi ev dekorasyon fikirleri açısından farklı seçenekler göreceksiniz, yeni fikirler edinebileceksiniz.

Marshall Boya Hünnap Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Aslanağzı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 marshall boya renk kartelası, aslanağzı rengi dış cephe boyası ve aslanağzı rengi duvar boyası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Aslanağzı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Ne güzel çiçektir aslanağzı çiçeği! Eline alıp, yanlardan bastırarak çiçeğin ağzını "aç-kapa" yaptırmamış kaç çocuk vardır acaba? Çok şükür ki...

Kapat