Marshall Boya Ihlamur Ağacı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

381

Marshall Boya dış cephe renkleri kataloğunda, yeşil rengi tonları grubunda yer almakla birlikte pembemsi ve kahvemsi karma bir ton olan Marshall Boya ıhlamur ağacı rengi son derece hoş ve yumuşak renk tonlarından birini teşkil etmektedirler. İç cephelerde de, dış cephelerde de rahatlıkla uygulanabilecek bir renk seçeneği olan ıhlamur ağacı renginin solo uygulanması tercihimizdir. Ancak, dış cephede bu rengi ikili olarak da uygulamayı seçmenizi tavsiye ederiz. İkinci rengi aynı renk grubunda daha koyu tonlardan seçebileceğiniz gibi kartelanın toprak rengi grubu renklerinin koyu tonları da akla gelmesi gereken seçenekler arasında olmalıdır bize göre. Ihlamur ağacı rengi ile boyanmış bir dış cephede, toprak rengi grubu koyu tonlardan söve uygulamasına yer vermek bize göre hoş bir uygulama örneğidir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için aşağıdaki resim galerisini hazırladık ve içine farklı uygulama örneklerinden görselleri yerleştirdik. Bu görselleri dikkate aldığınızda siz de en güzel Marshall Boya ıhlamur ağacı rengi ev dekorasyon fikirleri oluşturma yolunda önemli bir adım atmış olacaksınız.

Marshall Boya Ihlamur Ağacı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Kuvars Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 marshall boya renk kartelası, en güzel marshall duvar renkleri ve en güzel marshall renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Kuvars Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Yeşim taşı renginden biraz daha açık bir gri tonu olan Marshall Boya kuvars rengi son derece hoş bir renktir. Asil...

Kapat