Marshall Boya Kar Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

222

Marshall Boyanın “kar rengi” adını verdiği dış cephe boya rengini, kısaca “açık bej” olarak tanımlamak mümkündür. Markanın toprak rengi tonları içindeki en açık tonlarından olan kar rengi, dış cephe kartelasında yer almakla birlikte, iç cepheler için de uygun tonlardan birini teşkil etmektedir. Solo kullanımlardan ziyade, bu rengi biz size kombin olarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz. İlk tercih edilmesi gereken renk grubunu da toprak rengi tonlarının koyu olanları olarak belirledik. Ancak, sıcak renkler ile de, örneğin bordo renk ile; birlikte kullanarak daha canlı ve çarpıcı dış cephe ya da iç cephe boya uygulamalarına yer vermek mümkündür.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız aşağıdaki resim galerisinde hem dış cephe uygulamalarından, hem de iç cephe uygulamalarından örnekler teşkil eden en güzel Marshall boya kar rengi ev dekorasyon fikirleri görsellerine yer verdik. Siz de bu görsellerden ilham alabilir ya da tamamen kendi beğenileriniz ile kendi stilinizi tasarlayabilirsiniz.

Marshall Boya Kar Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Bej Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 renk kartelası marshall, bej rengi dış cephe uygulaması ve dış cephe boyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

Kar rengi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Bej Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Marshall Boya'nın hem dış cephede, hem iç cephelerde kullanılabilen ve oldukça şık ve asil bir görünüm temin eden bej rengi...

Kapat