Marshall Boya Kil Yeşili Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

480

Yeşilden vazgeçemeyenlerin, ancak gönlü kahverengi ve toprak renklerine de kayanların en ideal seçeneğini teşkil eden Marshall Boya kil yeşili rengi dış cephe boyası, dış cepheler kadar, iç cepheler için de son derece şık alternatif renklerden birini teşkil etmektedir. Koyu toprak rengi bir ton olan ve yeşilimsi pırıltılar içeren bu güzel rengi tek başına tüm cepheye uygulamak da bir seçenek olmakla birlikte açık renkler ile birlikte kullanılmasının çok daha hoş bir uygulama olacağı kanaatindeyiz. Bu renk birlikteliğini iki boya arasında tercih edebileceğiniz gibi, duvar boyası ile söve, pervaz, çerçeve gibi detaylar arasında da uygulamak mümkündür.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için bir araya getirip aşağıdaki resim galerisine eklediğimiz Marshall Boya kil yeşili rengi ev dekorasyon fikirleri görsellerini tek tek incelemenizi; aldığınız ilham ve yaratıcılığınızı kullanarak kendi stilinizi belirlemenizi tavsiye ederiz. Bu rengi iç cephede kullanmanız halinde solo kullanımdan kaçınmanızı, mutlak surette açık krem, açık sarı, açık toprak renkleri gibi açık tonlar ile birlikte kullanarak ferah bir görünüm elde etmenizi öneririz.

Marshall Boya Kil Yeşili Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Vaha Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 marshall boya renk kartelası, dış cephe ve en güzel marshall duvar renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Vaha Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Vahaların kavurucu sıcağının adeta yüzünüze vurduğunu hissetmek mi istiyorsunuz? O zaman hem iç cephede, hem dış cephede kullanmaya müsait sıcacık...

Kapat