Marshall Boya Kireç Taşı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

2471

Klasik bir gri tonu olan Marshall Boya kireç taşı rengini dış cephelerde solo olarak uygulamanız mümkündür. Ancak, bu rengin solo kullanımı resmi bir kurumun binası gibi bir atmosfer yaratacaktır. Binanın böyle bir hüviyeti yok ise şayet, bizim önerimiz farklı pastel renkler ile birlikte kullanılarak bina dış cephesine renk kazandırılması yönünde olacaktır. Örneğin sarı renk grubu, mavi veya yeşil renk grubunun açık tonlarını kombin yapılabilecek renkler arasına alabilirsiniz. İç cephelerde bu rengin solo uygulanması bizim onayladığımız bir stil olmamakla birlikte, mobilya ve aksesuarda yaratılacak hoş kontrastlar ile yine de şık bir tarzın yakalanmasının göz ardı edilemeyeceği de bir gerçektir. Açık sarı, krem gibi tonlar ile birlikte kombinleyerek iç cephelerde uygulanması bu renk için bizim içimize en çok sinen yöntem olacaktır. Dekorsarayi.com ekibi olarak aşağıda hazırladığımız resim galerisinde en güzel Marshall Boya kireç taşı rengi ev dekorasyon fikirleri kapsamında derlediğimiz görselleri bulabilir ve her bir görseli inceledikten sonra siz de kendi stilinizi oluşturabilirsiniz.

Marshall Boya Kireç  Taşı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

kireç taşı rengi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Ahududu Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Frambuaz olarak da bilinen ahududu meyvesini sevmeyen bilmeyen yoktur. Bu sevgiyi farkeden Marshall Boya, dış cephe renk kartelasına ahududu tadında...

Kapat