Marshall Boya Kiremit Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

188

Kiremit rengi grubu içindeki en sofistike renklerden biri de Marshall Boya kiremit rengidir. Koyu ton olarak tanımlanabilecek bu rengi dış cephelerde solo olarak uygulamanız mümkündür. Ancak, tek renk boya uygulamasına yer verilecek ise, aksesuar ve süslemelerde açık renkleri kullanarak hoş bir uyum ve denge yakalanması önemsenmelidir. İç cepheler için uygun bir ton olduğunu düşünmediğimiz kiremit rengini, yine de yaratıcılıkta sınır olmadığı gerçeği ile tamamen olasılıklar arasından çıkarmanızı önermeyeceğiz. Zira, ikili boya uygulamalarında, süpürgeliğin bir derece üstüne kadar bu rengi uygulayıp, kalanı açık renk ile tamamlamak gibi bir seçenek söz konusudur. Stilinize beğeninize uygun bir renk olduğunu düşündüğünüz ve eşya, aksesuar, boya kombinlerinde uyum ve denge yakaladığınız sürece iç cephede de kiremit rengi pekala olabilir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için derlediğimiz Marshall Boya kiremit rengi ev dekorasyon fikirleri görsellerini aşağıdaki resim galerisinde bir araya getirdik. Hem biraz ilham, hem de biraz yaratıcılık siz de evlerinizde son derece hoş görüntüler oluşturabilirsiniz.

Marshall Boya Kiremit Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Kayısı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 marshall boya renk kartelası, 2014 renk kartelası marshall ve en güzel marshall duvar renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

Dekoratif Kiremit mail,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Kayısı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Şampanya renginin bir nebze daha kahve tonuna dönmüş hali olan Marshall Boya kayısı rengini, binalarınızda uygulamayı düşünebilirsiniz. Özellikle yazlıklarınızda ve...

Kapat