Marshall Boya Kum Fırtınası Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

168

Marshall Boya’ nın toprak rengi tonlarından serap renginin hafif pembeleşerek bir nebze koyulaştığı tonlarından olan Marshall Boya kum fırtınası dış cephe rengi, Sahra çöllerinin deli rüzgarlarında savrulan kumların ahenkle dansını yaşam alanlarınıza taşıyarak, size farklı duygular yaşatabilecek renklerden biridir. Biraz koyu bir ton olması nedeniyle biz bu rengi kesinlikle açık renkler ile kombinlemenizi tavsiye ediyoruz. Özellikle fildişi, kırık beyaz, lületaşı gibi beyaz ve krem tonları son derece uygun olacaktır. Sarı rengin açık tonları da oldukça hoş ve farklı bir kombinasyon teşkil edecektir.

Villa, müstakil evlerinizde ve özellikle başka bir renk ile kombin yapıldığında apartmanlarınız da kullanılabilecek uygun renklerden biridir.  Uyum ve denge yakalandıktan sonra Kum Fırtınası rengi bir dış cephe neden olmasın? Duvarlarınızın dış cephesine uyguladığınız söve kaplamalarının üstüne belli bir çizgiye kadar bu renk uygulanıp, geri kalan duvar açık renk ile tamamlanarak balkonlar da bu renge yakın koyu tonlar kullanılarak boyandığında, sade ve sofistike bir hava da pekala oluşturulabilir. Dekorsarayi.com ekibi olarak aşağıdaki resim galerisini hazırladık ve en güzel Marshall dış cephe boyalardan kum fırtınası ev dekorasyon fikirleri örneklerini ekledik.

Kum fırtınası renginin iç cephe boya renklerinden oluşan güzel bir resim galerisi de ekledik. Hem iç, hem de dış cephede kullanabileceğiniz bu rengi incelemenizde yarar var.

Marshall Boya Kum Fırtınası Rengi Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Serap Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 marshall boya renk kartelası, 2014 renk kartelası marshall ve en güzel marshall duvar renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

marshall kum fırtınası rengikrizantem boya rengi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Bronz Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Oldukça koyu bir renk olan Marshall Boya bronz rengini mutlak surette açık renkler ile birlikte kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle vurguyu...

Kapat