Marshall Boya Kuvars Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

754

Yeşim taşı renginden biraz daha açık bir gri tonu olan Marshall Boya kuvars rengi son derece hoş bir renktir. Asil bir görünüm arz eden bu rengi binalarınıza giydirmek arzusunda iseniz biz size solo kullanımları önermekteyiz. Beyaz renk tonlarındaki söve uygulamaları ile tamamlandığında ortaya son derece hoş bir görüntü çıkacağını düşünüyoruz. Bu güzel renk tonunu iç cephelerde kullanmayı arzu ederseniz şayet, rengin koyu olmasından ötürü solodan ziyade açık bir renkle birlikte ikili kullanılmasını ve açık rengin alanının daha geniş tutulmasını tavsiye edebiliriz. Aksesuar ve mobilya seçimlerinde de yine tercihinizi açık renklerden yana kullanmanızı öneririz.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız aşağıdaki resim galerisinde bu düşüncelerimize örnek teşkil eden görseller ve en güzel Marshall Boya kuvars rengi ev dekorasyon fikirlerini bulmanız mümkündür. Siz de biraz bu görsellerden esinlenerek, biraz da kendi yaratıcılığınızı ön planda tutarak bu rengin tüm ayrıcalıklarından maksimum düzeyde yararlanabilirsiniz. 

 

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya İğde Ağacı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 marshall boya renk kartelası, 2014 renk kartelası marshall ve en güzel marshall duvar renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Yeşim Taşı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Kuvars rengin oldukça koyu bir tonu olan Marshall boya yeşim taşı rengi ile binalar oldukça karizmatik bir görünüme bürünmektedir. Siz...

Kapat