Marshall Boya Lavanta Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

505

Mis kokulu lavantayı kokusuyla olamasa bile en azından muhteşem rengi ile evlerinize, binalarınıza giydirmek istemez misiniz? O zaman, Marshall Boya lavanta rengi iç cephe boyalarında da, dış cephe boyalarında da sizin renginiz olsun. Eflatun tonundaki bu güzel renk, açık bir renk olmasından ötürü iç cephelerde de, solo ya da kombin kullanımlar için son derece uygundur. Özellikle yatak odalarında, genç odaları ve çocuk odalarında tercih etmenizi tavsiye ettiğimiz renkler arasında yer almaktadır lavanta rengi. Dış cephe boyası olarak lavanta renginin solo uygulamalardan ziyade, kombin uygulamalara konu edilmesini önermekteyiz. Bej renginin tonları, beyaz renk seçenekleri ya da gri tonları ile birlikte kullanılabilir. Ancak, rengin solo kullanılası ile de elde edeceğiniz sonuç memnuniyet verebilmektedir. Tercih sizin!

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için için hazırladığımız resim galerisinde en güzel Marshall Boya lavanta rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili seçtiğimiz görseller yer almaktadır. Görsellerden ilham alarak ve kendi stilinizi, hayal gücünüzü de işin içine katarak en güzel çözümü belirleyebilirsiniz!

Marshall Boya Lavanta Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Traverten Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 marshall boya renk kartelası, en güzel marshall duvar renkleri ve Ev Dekorasyon Fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Traverten Ev Dekorasyon Fikirleri

Marshall Boya traverten rengi, Pamukkale travertenlerinden esinlenerek oluşturulmuş bir renk adıdır diye düşünmekteyiz, zira travertenler misali oldukça açık bir rengi,...

Kapat