Marshall Boya Limon Ağacı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

263

Mis kokulu limonun kaynağı limon ağacından daha güzel bir renk adı olabilir mi? Limon kokulu evler için Marshall Boya, renk kartelasına Limon ağacı rengini dahil etmiş durumdadır. Sarı ve bej karışımı bir rengin oldukça açık tonunu kapsayan bu rengi, rahatlıkla iç cephelerde de dış cephelerde de uygulayabilirsiniz. Ancak, iç cephelerde itirazımız olmamakla birlikte dış cephelerde solo uygulamalardan kaçınılmasını tercih etmekteyiz. Bunun yerine ikili boya uygulamalarına yer verilmesi, ikinci rengin koyu tonlardan seçilmesi bizim önerilerimiz arasında yer almaktadır. İkinci rengi; mavi renk grubundan, sarı renk grubundan, toprak rengi grubundan koyu tonlar arasından seçmeniz bizce uygundur. Ancak, hayal gücünüz ile son derece ilginç ve başarılı uygulamalara imza atmanızı da teşvik etmek adına bir sınırlama koymak istemeyiz.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için seçtiğimiz görseller ile oluşturduğumuz aşağıdaki resim galerisinde siz de Marshall Boya limon ağacı rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Üzerine biraz yaratıcılık eklediğinizde sizin de evleriniz bu muhteşem rengin aurası altına girmiş olacaktır!

Marshall Boya Limon Ağacı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Papatya Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 marshall boya renk kartelası, en güzel marshall duvar renkleri ve Marshall boya hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Antik Yeşil Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Enteresan yeşil tonlarından biri olan antik yeşil, bize göre Marshall Boya dış cephe renk kataloğu içindeki en ilginç, bir o...

Kapat