Marshall Boya Manavgat Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

354

Ülkemizin en güzel beldelerinden ve en ünlü şelalerinden birine ait olan “Manavgat” ismini Marshall Boyanın renk kataloğu içinde görmek oldukça enteresan ve bir o kadar da hoş bir duygu, zira adeta köpük köpük şelale sularını çağrıştıran bu açık mavi renk, hem iç cephelerde, hem de dış cephelerde uygulanmaya müsait son derece hoş bir tercih teşkil etmektedir. Mavi rengin huzur veren içeriğini, açık tonlar ile buluşturan Manavgat rengi, iç cephelerde yatak odalarında, genç odalarında ve çocuk odalarında kullanılmaya uygun bir seçenektir. Dış cephelerde, çok açık bir ton olması sebebiyle bizim önerimiz kombin kullanımlara gidilmesidir. Yine aynı renk grubunda yer alan Marshall Boya Hint okyanusu rengi bu kombin kullanımlar için bizim aklımıza gelen ilk önerilerden biridir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için aşağıda hazırladığımız resim galerisinde en güzel Marshall Boya Manavgat rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili görselleri bulabilir ve inceleyebilir; siz de evlerinizi binalarınızı bu serin sular ile buluşturabilirsiniz!

Marshall Boya Manavgat Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Gülpembe Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde en güzel marshall duvar renkleri, gülpembe rengi dış cephe boyası ve gülpembe rengi yatak odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Hint Okyanusu Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Engin Hint Okyanusunun oluşturduğu sonsuzluk duygusunu, serin sularının yarattığı ferahlığı binalarınızda hissetmek istiyor iseniz işte size en uygun renk, Marshall Boya...

Kapat