Marshall Boya Oltu Taşı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

199

Marshall Boya dış cephe boya renk kartelasında yer alan gri rengin koyu tonlarından  biridir Marshall boya Oltu taşı rengi. Kendine has asil renklerden biri olarak tanımlamak da mümkündür. İç cephe uygulamalarında daha az oranda kullanılmak kaydı ile kombin kullanımlar  için bir seçenek olsa da, bu tarz baskın ve koyu renkleri iç cephelerde solo olarak uygulamak bizim önerdiğimiz bir durum değildir. Dış cephelerde ise tam tersi bizce bu rengin en hoş uygulaması solo olarak kullanılması ve açık renklerdeki söve, vb. uygulamalar ile tamamlanmasıdır. İkili renk uygulamaları için ise bizim görüşümüz daha açık tonlar ile kombinlenmesi, kontrastlardan ve koyu ya da canlı baskın renkler ile birlikte kullanılmasından kaçınılması yönündedir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için aşağıdaki resim galerisini hazırladık ve içine farklı uygulama örneklerinden görseller yerleştirdik. En güzel Marshall boya oltu taşı rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili son karar tabii ki sizin yaratacağınız tarz ile ortaya çıkacaktır.

Marshall Boya Oltu Taşı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya İğde Ağacı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 marshall boya renk kartelası, 2014 renk kartelası marshall ve en güzel marshall duvar renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Limon Ağacı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Mis kokulu limonun kaynağı limon ağacından daha güzel bir renk adı olabilir mi? Limon kokulu evler için Marshall Boya, renk...

Kapat