Marshall Boya Papatya Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

236

Marshall Boya markasının dış cephe kataloğu içinde en romantik renklerden biri de bize göre Marshall Boya papatya rengidir. Papatya falları nedeniyle aşkın bir diğer adı olan papatyanın hissettirdiği hoş duyguları siz de yaşamak ve yaşatmak istiyorsanız, daha fazla beklemeyin, siz de binanızın dış cephesine bu muhteşem rengi bir an önce giydirin. Sarı tonları içinde yer alan ve sarı renk ile anılan papatyanın, karteladaki tonu beyaza son derece yakın bir sarı tonu olduğundan, çok açık bir renk olduğunu söylemek mümkündür. Bu nedenle iç cephelerde solo kullanımlar için tercih edilebilecek renklerden biri olmakla birlikte, dış cephelerde biz size bu rengi ikili olarak uygulamanızı, ikinci rengi de koyu veya canlı tonlar içinden seçmenizi tavsiye etmekteyiz.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız aşağıdaki resim galerisinde en güzel Marshall Boya papatya rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili derlediğimiz görsellere yer verdik. Siz de kendi tarzınızı oluşturup, bu güzel rengin ayrıcalıklarından bir an önce yararlanmayı tercih edebilirsiniz.

Marshall Boya Papatya Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Kaya Tuzu Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 marshall boya renk kartelası, en güzel marshall duvar renkleri ve Ev Dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

marshall papatya rengi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Zambak Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Bahçelerimizin süsü, çiçeklerin en güzellerinden biri olan zambak; Marshall Boya dış cephe boya kataloğunda yer alan renkler içinde en beğenilenlerden...

Kapat