Marshall Boya Patara Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

466

Marshall Boya’nın muhteşem renk kataloğunda yer alan en güzel dış cephe renklerinden biri de patara rengidir. Pembeye çalan bir toprak tonu olan patara rengini, dış cephelerde solo olarak kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Zira, son derece elegan bir görünüm teşkil eden patara rengini, koyu renk pervaz ve kaplamalar ile süslediğinizde, binanızda oldukça hoş bir dış cephe görünümü teşkil etmiş olacaksınız. Patara rengini, iki renk boya tercihlerinde de kullanmanız mümkündür. Açık tonlar ile birlikte kombinlemeniz söz konusu olabileceği gibi, Marshall Boya bronz rengi gibi koyu toprak rengi tonları ile de kominlemeniz uygundur. Bu şekilde; patara rengini öne çıkarıp, elegan havayı canlı ve çarpıcı bir noktaya taşımanız da söz konusu olacaktır. Bu rengi ayrıca iç cephelerde de kullanabilirsiniz.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız aşağıdaki resim galerisine en güzel Marshall Boya dış cephe patara rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili görselleri ekledik. Biraz galerimizden ilham alarak, çokça yaratıcılığınızı kullanarak binalarınızı siz de Marshall Boya şıklığına kavuşturmayı ihmal etmeyin.

Marshall Boya Patara Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Kum Fırtınası Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Marshall Boya' nın toprak rengi tonlarından serap renginin hafif pembeleşerek bir nebze koyulaştığı tonlarından olan Marshall Boya kum fırtınası dış cephe...

Kapat