Marshall Boya Traverten Ev Dekorasyon Fikirleri

2033

Marshall Boya traverten rengi, Pamukkale travertenlerinden esinlenerek oluşturulmuş bir renk adıdır diye düşünmekteyiz, zira travertenler misali oldukça açık bir rengi, bir tür açık krem rengini teşkil etmektedir. Açık renkleri hem iç cephelerde, hem dış cephelerde her şekilde rahatlıkla uygulamak mümkündür. Bu kapsamda, özellikle krem rengi tonları en çok kullanılan renk tonları arasında yer almaktadır. Solo kullanım için de kombin kullanım için de Marshall Boya traverten rengi olası seçenekler arasında mutlaka yer almaktadır. Ancak, dış cephelerde kullanım kolaylığı açısından solo kullanımdan ziyade koyu bej tonları, somon rengi tonları gibi koyu renkler ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz. Hint okyanusu, atlantis gibi koyu mavi renk tonları da uygun ikinci renk tercihleri arasında olacaktır.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için aşağıdaki resim galerisini hazırladık ve içine Marshall boya traverten rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili seçtiğimiz görselleri ekledik. Her birini tek tek inceleyebilir, kendi stilinizi tasarlayabilirsiniz.

Marshall Boya Traverten Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

mavi renk tonlari,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Niagara Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Niagara Şelalerinin coşkun sesini ve muhteşem ambiansını hatırlatan Marshall Boya Niagara rengini, kısaca, Marshall Boya Manavgat renginin biraz daha koyu...

Kapat