Marshall Boya Yeşil Çay Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

1395

Açık bir gri renk tonu olan Marshall Boya yeşil çay rengi, çok açık yeşili de biraz çağrıştırmaktadır, bu renk için kısaca gri-yeşil açık bir renk demek de mümkündür. Sağlımızın şifası yeşil çayı binalarınızın süsü haline getirmenizin en şık yolu bu renge dekorasyonlarınızda yer vermek olsa gerek. İç cepheler için de son derece şık bir tercih olan Marshall boya yeşil çay rengini içeride solo, dışarıda ise ikili boya uygulaması şeklinde kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. İkili renk kullanımında ikinci rengi koyu tonlardan ve muhtemelen gri renk grubundan seçmeniz aklımıza ilk gelen seçenekler arasında yer almaktadır. İkinci boyanın kontrast ve canlı renkler arasından seçilmesi de bize göre uygun seçeneklerden biridir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için bir resim galerisi hazırladık. En güzel Marshall Boya yeşil çay rengi ev dekorasyon fikirleri ile donattığımız bu galerideki görselleri tek tek inceledikten sonra sizin de bu renk ile ilgili görüşünüz netleşecektir düşüncesindeyiz.

Marshall Boya Yeşil Çay Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

marsal boya yesil cay,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya İğde Ağacı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Biraz bej, biraz sarı, belki de biraz krem rengi içeren bir ton Marshall Boya iğde ağacı rengi.  Marshall Boya dış...

Kapat