Marshall Boya Yulaf Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

175

Buğday renginden birkaç ton daha koyu bir sarı tonu olan Marshall Boya yulaf rengi, canlı bir renk tonu olup, solo uygulamalar için de ikili uygulamalar için de bize göre son derece uygun renklerden biridir. İç cephelerde de, dış cephelerde de bu rengin uygulanması düşünülebilir. Gri renk tonları ile uygulanması ve gri rengin en açık tonlarının kullanılması oldukça hoş bir karma uygulama oluşturacaktır. Rengin kendisi canlı ve göz alan bir renk olduğundan dış cephede bu rengi, mat ve açık renk tonlarındaki söve, vb. uygulamalar ve süslemelerle dengelemek uygun olacaktır. Aynı şekilde bu dengelemeyi iç cephelerde de mobilya ve aksesuarlar ile gerçekleştirmek bize göre yeterli olacaktır.

Dekorsarayi.com ekibi olarak hazırladığımız resim galerisinde sizin için en güzel Marshall Boya yulaf rengi ev dekorasyon fikirleri görsellerine yer verdik. Siz de biraz bu görsellerden esinlenerek, üzerine biraz da yaratıcılığınızı ekleyerek ortaya bu rengin başarılı uygulamalarını çıkarabilirsiniz.

Marshall Boya Yulaf Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Limon Ağacı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde en güzel marshall duvar renkleri, en güzel marshall renkleri ve limon ağacı rengi hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Buğday Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

  Bereketin timsali olan buğdayı, binanızın dış cephesine giydirme fikri bize göre oldukça hoş bir düşünce olduğundan, Marshall Boya dış...

Kapat