Marshall Boya Zambak Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

353

Bahçelerimizin süsü, çiçeklerin en güzellerinden biri olan zambak; Marshall Boya dış cephe boya kataloğunda yer alan renkler içinde en beğenilenlerden biridir. Sarının bu müthiş tonunu sadece dış cephe olarak değil, iç cephelerde de rahatlıkla uygulamanız mümkündür.  Dış cephe uygulamalarında solo olarak da kullanılması uygun olduğu gibi, kombin kullanımlar için de tercih edebileceğiniz renklerden biridir zambak rengi. Kombin kullanımlarda ikinci rengi biz size bej tonları ya da gri tonları içinden seçmenizi tavsiye etmekteyiz. Ancak,kendinizi sınırlamamanızı önerir; hem iç cephede, hem dış cephede zambak rengini;  mavi, yeşil, kiremit, vb. canlı renk tonları ile de birlikte uygulayarak, son derece çarpıcı sonuçlar elde edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Dekorsarayi.com ekibi olarak en güzel Marshall Boya zambak rengi ev dekorasyon fikirleri kapsamında seçtiğimiz görselleri aşağıdaki resim galerisinde bir araya getirdik. Bu görsellerden esinlenerek ve üzerine kendi beğenilerinizi ve hayal gücünüzü ekleyerek kendi stilinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Eminiz ki zambak rengi ile muhteşem görüntüler sizin de binanızı saracaktır.

Marshall Boya Zambak Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Papatya Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 marshall boya renk kartelası, en güzel marshall duvar renkleri ve Marshall boya hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Kaya Tuzu Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Marshall Boya dış cephe boya renkleri içinde gri tonlarının en açık rengi Kaya Tuzu rengidir. Bu hoş rengi hem iç...

Kapat