Marshall Yeşim Taşı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

863

Kuvars rengin oldukça koyu bir tonu olan Marshall boya yeşim taşı rengi ile binalar oldukça karizmatik bir görünüme bürünmektedir. Siz de binalarınızın dış cephelerinde bu rengi hem solo, hem de ikili boya uygulaması şeklinde tercih edebilirsiniz. Solo uygulamayı tercih etmeniz durumunda; bina üzerindeki aksesuar süslemeler ve söve benzeri uygulamalar için mutlak surette mat ve açık renkler tercih etmenizi tavsiye ederiz. İç cephelerde solo olarak bu tarz renklerin uygulanması, alanın daha küçük görünmesine ve kasvetli bir görüntünün oluşmasına neden olacağından tavsiye ettiğimiz bir durum değildir. Ancak, ikili boya uygulaması olarak düşünülmesi uygundur. Böyle bir uygulamada vurgu çekilmek istenen belli bir kısım yeşim taşı rengi ile boyanmalı, geri kalan büyükçe alan ise açık renk boya ile tamamlanmalıdır.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız resim galerisinde bu tarz uygulamalardan örnekleri ve Marshall Boya yeşim taşı rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili görselleri bulabileceksiniz. Haydi sizin de binanız yeşim taşı gibi göz alsın!

Marshall Boya Yeşim Taşı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2020 Marshall Boya İç Cephe Renk Kartelası başlıklı makalemizde 2020 marshall boya renk kartelası, dyo renk kartelası ve en güzel iç cephe renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Yeşil Çay Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Açık bir gri renk tonu olan Marshall Boya yeşil çay rengi, çok açık yeşili de biraz çağrıştırmaktadır, bu renk için...

Kapat