Mavi Renkli Salon Dekorasyon Fikirleri

923

Mavi renkli salon dekorasyonu;

Toprak, hava, su ve ateş olan dört ana gruplardan bir tanesi olan su grubunun ortak özelliklerinin en belirgin olanı duygusal olmaları, Hassas, içe dönük ve çabuk karar değiştirme özelliği vardır. Su grubunda olan insanlar yaz’ı ve denizi çok sever. Denizi seven kimsenin en belirgin rengi de mavidir. Beyaz ve mavi renginin müthiş bir uyumu vardır. Bu iki renk birbiri ile kombin yapıldığında ortaya harika bir sonuç çıkar. Ülkemizin en nadide tatil beldelerinden biri olan Bodrum’da bu iki renk hakimdir. Bodrumda bulunan bütün evlerin dış cepheleri meclis kararı ile beyaz dışında bir renge boyanamaz ve iç dekorasyonda da genellikle mavi renk hakimdir. Salon dekorasyonunuzu yaparken duvarlarınızı beyaz mobilyalarınızı, halınızı, sehpa takımınızı ve aksesuarlarınız mavi seçebilirsiniz veya tam tersi bir iç dekorasyon da yapabilirsiniz. Salon duvarlarınızı mavi renge boyayabilir, mobilyalarınızı mavinin tonları olan türkuaz rengi veya beyaz seçebilirsiniz. Dekorsarayi.com ekibi olarak en güzel mavi renkli salon dekorasyon fikirlerinin uygulandığı birbirinden güzel bir resim galerisi hazırladık. Bu resim galerisini inceleyerek kendi salon dekorasyonunuz da mavi rengi tercih edip etmeyeceğinize siz karar verin.

Mavi Renkli Salon Dekorasyonu Resimleri

 

Bir önceki yazımız olan KUM BEJİ RENGİ DUVAR BOYASI 2021 başlıklı makalemizde en güzel duvar boyası renkleri, en güzel iç cephe renkleri ve en güzel marshall duvar renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

sik salon takimi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
trend Yeni Sezon ev için niş modelleri Tasarımı " Bellona Modelleri Yatak galeri
Niş Örnekleri, Niş Yapımı, Niş Modelleri

Eski uygarlıklardan kalma tarihi eserleri incelediğimizde taş sanatının en iyi kullanıcıları arasında yer almış olan insanlar o dönemlerde bile duvar...

Kapat